More Website Templates @ TemplateMonster.com. November 21, 2011!

Music Club Apollo

Petra Kepeňová

Napsal Martin Slatkovský 30. 1. 2011 Ne 10:06 v kategorii News. Připojeno 0 komentářů.

kepenova-nahledBiografia

Narodila som sa 11. augusta 1983 v znamení leva. Ako dvojročnú si ma z detského domova odniesli moji noví rodičia – mamina Ida a tatino Ivan Kepeňovci, a vychovali ma v Rimavskej Sobote.

Absolvovala som strednú potravinársku školu, a následne pedagogickú fakultu v Prešove. Spevu sa venujem od detstva. V roku 2000 som vyhrala súťaž Signál 2000, v ďalších rokoch som pôsobila v dvoch hudobných zostavách.

img-22-nahled

V roku 2006 som sa zúčastnila druhej série speváckej súťaže Slovensko hľadá superstar. Do finálovej jedenástky som postúpila ako porotou vybraná „Divoká karta“, a podarilo sa mi prespievať sa do piateho finálového kola.

Začiatkom roku 2007 ma oslovili Vlado Čulík a Vilo Chudý, s ktorými som začala spolupracovať na svojom debutovom albume. Môj prvý album sa volá po mne – Petra Kepeňová J, a vydalo ho v máji 2008 vydavateľstvo Sony BMG.

Čo mám a nemám rada :-)

…mám rada: spoločnosť dobrých, úprimných a veselých ľudí, ktorí sa na nič nehrajú a volajú sa kamaratmi, aj ked prší.. zbožnujem smiech a snažím sa ho prenášať aj na iných.. vážim si ľudí, rada sa učím nové veci a snažím sa aby môj život za to stál.. ..momentálne mám rada akúkoľvek zeleninu a všetko, čo je úplne zdravé, tak som zvedavá, do kedy ma to bude baviť :-D ..mám rada leto, vodu a dobrú náladu.. chvíle, ktoré život robia krajším a svetlejším.. ..zbožňujem slnečnice, sú presne ako slniečko, pohľad na ne mi dáva neskutočnú energiu a pocit krásna.. ..rada spím, a aj snívam.. často snívam, aj ked nespím :-D ..mám rada mladosť, ale neskutočne ma priťahujú ľudia, z ktorých vyžarujú skúsenosti a život.. ..mám rada, keď sú na stole a v miestnosti veci vyrovnané, proste som asi ženské vydanie Monka..:-D mám rada aj organizovaný neporiadok – ale musí byť rovno!!! :-D ..úplne zlaté mi pripadajú plyšové hračky, ale OVEČKY, mám ich asi milión :-D, a nosím si ich zo všadiaľ, kde ich najdem v obchode.. ..rada si pozriem romantický film, pri ktorom si aj poplačem, alebo dobrú komédiu, najviac na mňa zapôsobili filmy: Láska cez internet, Jeseň v New Yorku, Nevesta na úteku, Svadba v trojici..

..mám rada hudbu :-) takú rockovejšiu s príjemnými chrapľákmi a príjemnou, oddychovou melódiou.. ..páči sa mi ružová, zelená a modrá, a vačšinou sa aj farebne obliekam podľa akurátnej nálady.. ..aj keď to píšem až teraz, ale v prvom rade mám rada svoju rodinu, to, že pri mne stoja v každej chvíli a veria mi, že ma podporujú a vedia sa so mnou tešit, aj plakať.. ..rada si sem tam zašportujem, buď kolieskové korčule, alebo si zaplávam, niekedy urobím dva kliky aj doma :-D.. ..z knižiek mám najradšej autobiografie známych, aj neznámych ľudí, rada čítam životy, sú jedinečné a fascinuje ma ich občasná zložitosť, pocity, prežívanie, šťastie, smútok, osudy, spojenie ciest, rozchody a lúčenia, príčiny.. ..lúbim svojich verných kamarátov, s ktorými môžem spomínať na super chvíle a smiať sa od rána do večera.. :-D

..nemám rada: ak mám začať sebou, tak sa musím priznať, že na sebe nemám rada občasnú nezodpovednosť a lenivosť :-D inak sa mi takmer stále všetko chce, iba že by sa mi až tak nechcelo :-D ..nemám rada klamstvá, iba tie nutné, ktoré menej bolia, ako pravda, ale z veľkej diaľky sa im snažím vyhýbať!!.. ..nemám rada povrchnosť a namyslených ľudí, ktorých ego nedovolí dýchať okoloidúcim.. ..neznášam intrigy a závisť, ktorej je Bohužial do okola toľko, že by sa nezmestili do veľkého hypermarketu.. ..často krát nemám rada samotu, ani smútok, ani myšlienky, ktoré bolia.. ..nemám rada hlúposť a primitivizmus, neúctu a netaktnosť..

..aká som na 11 :-D : ..veselá ..spontánna ..úprimná ..kamarátska ..ochotná ..rozumná :-) (to naozaj :-))) ..samostatná ..citlivá ..lenivá ..energická :-D ..a to vo všetkom :-D ..tvrdohlavá

..čo mi chýba??? ..častokrát schopnosť nestresovať sa ..poúčať sa z chýb aj svojich, aj iných ..veľa krát spánok :-) ..sem tam sebavedomie ..viacej pozitívneho myslenia

prevzaté z www.kepenova.sk